Telivizor grunding

Shitet nga: Xxx 09 Gsh 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
She televizor grunding i perdorun po punon shum mir ne gjendje te rregullt muni kontakt edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim