Telivizor

Shitet nga: Jeton 13 Pri 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizorin Sony ne gjendje shum te mir telivizori vjen edhe me mbajtsen siq shihet dhe ne foto qmimi esht i diskutushem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim