Telivizor

Shitet nga: Jeton 14 Pri 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes telivizorin ne gjendje te rregullt ,televizori vjen siq shihet edhe ne foto me mbajtse ,qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim