TV Toshiba 40 inch

Shitet nga: Bekim 23 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Toshiba
Modeli: Toshiba
Shitete televizori toshiba shum pak i perdorun eshte full hd 40 inch ne gjendje shum te mire.Telekomanda nuk i punon por ban me universal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim