Tv JVC plazma

Shitet nga: Tv 02 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv jvc osht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim