Tv Philips HD

Shitet nga: Rinor Alija 07 Pri 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet Televizori philips i ardhur nga zvicrra shum i mir i rujshem HdD lidhet edhe me
kompjuter me internet Wlan anash i ka led dritat qe ju pershtaten sipas fotografies qe e kshyr
Televizori eshte ne gjende shum t mir funktionon perfekt edhe ska as nje grith.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim