Tv dhe monitor sharp aquos

Shitet nga: Hetem 10 Gsh 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Sharp aquos full hd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim