Tv sony

Shitet nga: Nuredin 03 Maj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv -Sony eshte ngjyr silver eshte i rujten teper punon super ekranin eka 68cm ka komanden+anten per shum info eke nr.tel viber +386-49-60-15-60 si vala 045/719-270


Nuk eshte qmim fiks, mundemi edhe ma lir

AKSION 100 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim