Tv

Shitet nga: Avdi 02 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim