projektorê

Shitet nga: ylber 19 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes projektorin Sony
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim