shiten tv

Shitet nga: telev 17 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten dy tv jan gjendje te rregullt me telekomand njeri asht toshiba tjeteri grunding jan te ndhaj dyt kan ekran 60 cnm qmimi per dyt eshte 60 euro mund te thirni kete numer asht i kosoves kush nuk edi 043896276
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim