shitet hugo tv smart android

Shitet nga: fufu 13 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv hugo 32" smart android me 15muaj garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim