Bluray dhe DVD Player

Shitet nga: Samsung Blu Ray player 08 Krr 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video dhe DVD
Full HD Samsung BLURAY Player and DvD 3D e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim