DVD RADIO PLAYER

Shitet nga: Haris 08 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video dhe DVD
Eshte DVD Radio Player e ardhur nga Austria eshte pak e perdorur.Ka opsione te ndryshme per perdorim si:GPS,USB,CD,WI-FI,Bluetooth etj.
Un e kam perdorur ne Volkswagen por mund te perdoret edhe ne vetura tjera.Nuk e ka vetem digitronin.
Bejme ndrrim edhe me ndonje biciklet.
Mund te kontaktojm edhe ne Viber apo WhatsApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim