DVD per ulset prapa veturave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECH WORLD 03 Shk 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video dhe DVD
Shesim DVD per ulset prapa veturave te reja ne pako,keto vin ne set 2 cope.
Punojne me Cd the me USB(Qip).
Jane shume te mira sepse jane me patent dhe nese nuk deshiron te shihet DVD ju mund ta fshehni.

Kontakt permes Viber 37745269603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim