Radio per golf 6,passat c3,passat cc etj

Shitet nga: Jahi 12 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video dhe DVD
Radio eshte e ardhur nga suedia dhe posedon touchscreen,usb,6cd,bluetooth etj
Eshte shum e ruajtur dhe shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim