Studion dhe dvd

Shitet nga: Veton 15 Dhj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes Studion dhe DvD Studios nuk i ban cd vetem nese i nevoitet dikujt me lidh me kompjuter punon dhe osht shum e mir ose nese i nevoiten vetem zvoshikat i ka ne gjendje te rregullt Studion e shes komplet 10 euro. Kurse Dvd osht ne gjendje te rregullt edhe osht mark e mir e shes me qmim te fundit 15 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim