Bëjm shitjen dhë montimin e kameravë dhe alarmavë

Shitet nga: N T SH leoni 01 Mar 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Kamera SATURN 1.3 MP zom HD
Alarm SATEL muncin e montimit me kabell dhe pa kabell

Produktet tona kan 2 vite gatancion
Montimin e vëjm në menyr profesionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim