Canon HDV XHA1

Shitet nga: Hdd 20 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   950 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera Canon xha1 e cila xhiron ne kaset mini dv dhe hdv. kamera eshte e perdorur mirepo ne gjendje krejtesisht te rregullt fotoja eshte origjinale.
Posedon mbushesin dhe dy bateri origjinale te saj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim