Dron MJX X705C Quadcopter me kamer 2 MP

Shitet nga: Gxim 04 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

109 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Eshte dron shum i mire dhe ka nje kamer shume te mire lidhet edhe permes WIFI me telefonin tuaj Android apo Iphone

Ne pako gjenden
4 helika
Kontrolleri
4 Mbrojtese te helikave
Kamera 2MP

Droni eshte ne pako i ri i pa perdorur asnjeher

Munde te me kontaktoni permes viberit 37745269603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim