Go pro HERO 3+ Blackedition

Shitet nga: Genc 27 Dhj 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Shes go pro hero 3+ blackedition E re vetem 1 jav e perdorur ngjendje te shkelqyer optike dhe fizike
Posedon : Mbajtse ne kok dhe Stick selfie ( shtag per go pro )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim