GoPro hero3

Shitet nga: Fatjon 01 Shk 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Shitet GoPro hero 3 ne gjendje shum te mire dhe shum e rujtme
Viber:+38649167183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim