Inqizime me Kamera HD dhe aparat Profesional

Shitet nga: Kamera 04 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Bejme inqizime me kamera hd si dhe fotografime me aparat profesional , jemi te gatshem ne tere rajonin e Kosoves , per me shum na kontaktoni ne : 044 116 108
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim