KAMERË E FSHEHUR HD 720P KAMERA KAMERË SEKRETE

Shitet nga: Gramoz Sot 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR   39 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
QELS KAMERE PERGJIMI ME KUALITET TEËLARTE TE IMAZHIT DHE FOTOGRAFISE DHE ZERIT ... KAMERE E MASKUAR NEN HIJEN E QELSIT ME KUALITET TE LARTE SI DHE 8 GB QIP MICRO SD FALAS SI DHE TRANSPORTI N Ë TERE KOSOVEN
PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE VIBER DHE TEL +377 45 613 993 OSE NË FACEBOOK NEFAQEN ---- SHQIP SHOP -----


tagg ' kamera kamere kamere e fshehur mikrofon degjuese bluetoth iphione iphone samsung htc etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim