KAMERE PER VETURE KAMERE SPORTIVE E RE +GARANC

Shitet nga: Gramoz Sot 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 EUR   89 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
GO PRO KAMERE FULL HD 1080P 60 fps
KAMERE E MENQUR ME PER VETURE DHE SPORTE EKSTREME SI ÇIKLIZEM , MOTORRIZEM , GARA SPORTIVE SI DHE VEZHGIMIN E RRUGES ME VETURE
KAPE MOMENTIN ME INTERESANT ME KUALITETIN ME TË MIRE

FULL HD 60/fps

2.3-inch TFT ekran-display
3.1080P Full HD High Quality Resolution.
4.Wi-Fi wireless Internet
5.Mbeshtetë - Supports G-Sensor
6.Monitoron dhe detekton automatikisht pamjen --Motion Detection Automatic Recording
7.Cyclic Recording
8.Pamja dhe gjeresia 170 ° wide-angle
9.Kamere oarkimi -Parking monitor
10.Shpejtesi e larte transferi -High-speed USB2.0
11.Dalje HDMIHDMI HD video output
12.Zinc alloy metal housing
13.Strong By TF Card ,SDHC Class10 up to 32GB(not included)
14.Easy to install with help of suction bracket.

TRANSPORTI FALAS NE TERE KOSOVEN PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE
+37745 613993


TRANSPORTI FALAS NE TERE KOSOVEN PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE
+37745 613993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim