Kamer Profesionale HD Panasonic HVX200

Shitet nga: SONY 26 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Shitet Kamera Profesionale e Re shume pak e perdorur
Panasonic HVX200 DVC HDPro
Me P2 card 32GB
4 Bateri
2 adaptera per bateri
Xhirim profesional me P2 card HD
Xhirim profesional edhe ne DV kaset 6
Ka edhe slotin per Microfon 48V
Me mundesi xhirimi edhe me Adapter 35mm


Per me shume Kontaktoni: 045/588-598 dhe 045/617-627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim