Sony HXR-MC1500P ( 4 ore Pune )

Shitet nga: Sony 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Sony HXR-MC1500P
( Kamera eshte e re me 4 ore pune efektive)
ka keta paisje 3 bateria origjinale,adapter per bateriat,adapter per kameren, reflektor te gjitha kablot CD manualin si dhe Cant PDX. te gjitha paisjet jane ne fotografi.

Viber info
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim