Sony Z7

Shitet nga: Petrit 10 Dhj 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Shes kameren Sony Z7
Me paisjet percjellse
Nje bateri
Njeqant
Dy qipa Extrem Pro 32Giga

Per me shum info ne numrin 044273926 dhe ne email petrit_ilazi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim