kamera me dvr

Shitet nga: ardi 20 Maj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera Siguris te pa perdoruna lidhen me internet kan ip reale dhe mundeni mu kyq permes telefonit etj.
DVR 4 kanalesh.
4 Kamera 700 TVL
4. Kabull 80 m. + konektora.
Adapter 6A per kamera
maus


per vetem 160 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim