Alarma per bicikleta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECH WORLD 11 Pri 17:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shesim alarma per bicikleta shume te mira kunder vjedhjes ,jan shume te zhurmshme ja vlene sepse e ka me telekomand me aktivuzu dhe me ndal alarmin.

Kontakto ne Viber 37745269603
Na gjeni edhe ne Facebook https://www.facebook.com/techworldks/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim