Axis Kamera

Shitet nga: Njazi 17 Mar 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   160 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
3 cope ip kamera

Te triat me gjith furnizuesti e rrymes:120EU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim