Bëjmë instalimin e kamerave

Shitet nga: Ergon 17 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bëjmë instalimin e kamerave të thjeshta tē kompjuterit per video kontrollim per oborre, lokale etj...
Kamera mund të jetë e thjeshtë kamera te kompjuterit por ne instalimin e tyre ato kryejnë rolin e kamerave te sigurisë.
Instalimi kushton 20 euro me pajisje të pronarit, kurse me pajisjet tona çmimi shkon me marrveshje.
Pres të interesuar serioz për më shumë informata thirrni ne numrin (045 513 399) mund te thirrni ne Viber me te njejtin numer...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim