CCTV DVR 4CH

Shitet nga: Arben Sejdiu 27 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shes CCTV DVR 4CH ME HDD 40GB

Viber:+37744658025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim