GoPro Hero 4 Black 4K ushit flm merrjep

Shitet nga: bleron 05 Pri 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shesh GoPro Hero 4 Black 4K seria e fundit me garancion 1 vjet ësht hala ne pako pa u hap fare qmimi 550€

Tel +37744530930
Vib +37744530930
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim