JAMMER PER BLOKIMIN E VALEVE WIFI

Shitet nga: Home Security Store 11 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
JAMMER PER BLOKIM E VALEVE WIFI ME DISTANC TE GJATA

MUNDESI NDARJE TE VALEVE SIPAS DESHIRES DHE SHUM OPCJONE TJERA.

PER ME SHUM NA KONTAKTONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim