KAMERË E FSHEHUR HD 720P Kamera QELES E RE

Shitet nga: SHQIP SHOP Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   43 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
ÇELES KAMERE E FSHEHUR NEN HIJEN-MASKEN E QELSIT TE VETURES , FOTOGRAFON DH.E GJIRON NË FORMAT HD 1280 X 720 PER ME SHUME NA KONTAKTONI NË VIBER +37745 613993 DHE FAQEN NE FACEBOOK
------- SHQIP SHOP -----
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim