Kamer e fshehur

Shitet nga: Avni 20 Pri 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Qka do qe sheh ne foto eshte aktuale,eshte e re e pa perdorur a ardhur jashte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim