Kamer vezhguese IR

Shitet nga: Rifat 10 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera ingjizon ne levizje te personav me senzor...sensori deri 30 metra funkciunon...dhe esht per naten e diten me 30 infrarot...esht me qip dhe lidhet ne dvr e TV.....bon ingjizime dhe Foto gjat vezhgimit.Kamera esht pa perdor nga Gjermania. ka digitron dhe 10 metra kabel.
qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim