Kamera (IdeaTech)

Shitet nga: Idea 05 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
IDeaTech Bejm shitjen - montimin, konfigurimin dhe instalimin e kamerave te sigurise ne shtepi, zyre, lokale apo objekte tuaja afariste me cmime te arsyeshme, Dvr me iCloud ( nuk ka nevoj per ip reale) Kamera ka te llojeve te ndryshme, duke fillu nga ato me rezulucion T.. AHD 1.3Mega pixel, AHD 2.0Mega pixel AHD 3.0 Mega pixel Kamerat e sigurise mund ti monitoroni ( Shihni ) ne distance nga lapotopi juaj, Ipadi, Smart Phone (Mobili juaj) etj.

Kontakti Viber :+37745635290 Mund te na gjeni edhe ne facebook ne kete link :

Cmimet duke filluar nga 45 euro ...
https://www.facebook.com/pages/iDea-http://merrjep.com/ThumbNail.ashx? ImgFilePath=upload/final/large/960aaf9f-ba25-4899-aad4-e0fd55441a71.jpg&width=100&height=75Tech/548927508535777?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim