Kamera Vezhguese

Shitet nga: Protect System 18 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejme instalimin dhe shitjen e kamerave profesionale te sigurise me kualitet shum te lart HD 720p deri 1080p Full HD kamerat jan digjitale IP Camera dhe vezhgim ne PC,Smart phone,etj ku do qe ndodheni. Bejme intalimin dhe shitjen e alarmave profesional me kualitet te lart ; Alarm kunder vjedhjes me tel pa tel (wireless) Alarm kunder zjarrit Bejme shtrirjen dhe instalimin e rrjetit te internetit ne menyr profesionale per objekte dhe biznese!!!!!! Qmimet jan shum te Volitshme !!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim