Kamera dhe alarma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: leoni ntsh 26 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejm shitjen montimin servisimin e kamerave dhe alarmave satel dhe saturn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim