Kamera dhe alarme

Shitet nga: ilir 27 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm
kamera vezhgimi per fabrika dyqane shepi zyre etj
Alarme te siguries me kabell dhe pa kabell
lajmron ne tel mobil kudo qe jeni
Alarm kunder zjarrit me kabell dhe pa kabell lajmron ne tel mobil kudo qe jeni

interfoni dhe videofoni

invertor per kamera

viber +377 44 476 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim