Kamera te siguris

Shitet nga: SmartSecurity 18 Pri 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
“Smart Security”Produkte Profesionale te Sigurise
Kompania Smart Security me seli ne Prishtine, merret me shitjen dhe montimin e paisjeve te siguris, kompania jon ofron garancion 12 deri 24 muaj per paisjet e saj.Veprimtaria e kompanis son shtrihet ne tere territorin e Kosoves, me nje staf te kualifikuar dhe profesional.

Disa nga produktet qe ofron kompania jon:

- kamera sigurie (IP kamera dhe Analoge),
-Alarm kunder vjedhjes(pa tela-wireless dhe me tela-wired),
-Alarm kunder zjarri,
-Acces kontrolla, me software per evidentim ne gjuhen shqipe,
-Interfona,
-Videofona,
-Zerim profesional,
-Shtrirjen e rrjetave (Konfigurimin)

Kontakti:
045 633 321
045 222 046
049 333 986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim