Kamera vezhguse

Shitet nga: Electrica install 27 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa foto nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm
Kamera vezhgimi IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj
ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni
ALARM kunder zjarrit me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni
Interfoni dhe videofoni
INVERTOR per kamera
Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit
Viber + 377 - 44 - 476 - 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim