Paisje per pergjim me sim kartel

Shitet nga: Home Security Store 03 Qer 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Paisja esht shum thjesht per perdorim
Vendos sim kartelen ne paisje the telefono ne nr qe vendos ne paisje.


Per me shum info ejna dhe na vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim