SHKREPEZ KAMERE

Shitet nga: Mini Camera 16 Shk 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shkrepez me kamere, ben fotografi dhe video me ze.
Kualiteti i videos eshte shume i mire kuptohet diten sepse nuk ka blic.
Pranon qipin Micro SD si te telefonave deri ne 32 GB.
1 GB = 2 ore inqizim.
VIBER - 049-435-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim