SONY Handycam

Shitet nga: bleron 01 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shes SONY Handycam me CD esht ne gjendje shum te mir esht me digitron mund te perdoret edhe si fotoaparat 3 MGP foto (X 120) digital Zoom me( nite vizion ) me inqizu ne terr dallohet ekstrem mir .
Qmimi 100 €

Tel +37744530930
Vib +37744530930
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim