Sisteme vezhgimi si dhe paisje tjera sigurie

Shitet nga: Home Security Store 03 Maj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
DVR 4 CH NETWORK PER VETURA HHD interferenc

Per me shum info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim