Video kontrollim dhe alarme

Shitet nga: Home Security Store 11 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Dyqan i specializuar për Kamera vëzhgimi sisteme alarmi kunder zjarrit & vjedhjes
:Kamera vëzhgimi
:Komunikim
:Alarme
:Digitalb
;Paisje te vezhgimit ( Dyrbi Nete)
.Programimin e radio lidhjev Motorola
.Rampa, elektronike
.HHD 500GB 1T 2T

EJANI DHE NA VIZITONI


http://www.facebook.com/pages/Home-Security-Store/230260330448990

Si dhe shum paisje tjera te siguris ejani dhe na vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim