Sony experia Xperia

Shitet nga: adriatik luzha 08 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Sony experia Xperia Esht Ne Gjendje Shum Te Rregull .Vetem E Ka Gjamin E Krisur Pake Por Nuk I Behet Shum Shtrejt Me Ndrequr. Dhe Nuk Ka memory . Qmimi I Tij Eshte 45.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim